طراحی وب سایت اختصاصی

طراحی وب سایت اختصاصی

طراحی وب سایت اختصاصی

در حال حاضر و با گسترش استفاده از اینترنت در بین تمام مردم، اغلب کسب و کار ها اقدام به راه اندازی وب سایت اختصاصی برای خود کرده اند تا در این زمینه از دیگر رقبا جا نمانند. برای طراحی وب سایت اختصاصی، باید به شرکت های حرفه ای و تخصصی مراجعه کرد تا وب سایت طراحی شده بتواند نیاز های افراد را برطرف کند.در غیر این صورت طراحی وب سایت اختصاصی هیچ گونه فایده ای ندارد و تنها هزینه ی اضافی انجام شده است.

شرکت های بسیار زیادی در زمینه ی طراحی وب سایت اختصاصی مشغول به کار هستند. یکی از بهترین و حرفه ای ترین این شرکت ها، شرکت فناوران ایما می باشد. این شرکت با داشتن نیرو های بسیار حرفه ای و متخصص، نیاز های اولیه هر کسب و کاری را تعیین می کند و با در نظر گرفتن کسب و کار مشتریان مربوطه، اقدام به طراحی وب سایت اختصاصی می کند.

بسیاری از شرکت ها تنها به ظاهر وب سایت اهمیت می دهند و سعی می کنند با طراحی زیبا، حرفه ای نبودن وب سایت طراحی شده را پنهان کنند. بدون شک جلوه های گرافیکی و ظاهر وب سایت تخصصی تاثیر بسیار زیادی در جذب افراد دارد، اما این امر به تنهایی کافی نیست و باید حتماً عوامل دیگر در کنار زیبایی برای موفقیت وب سایت قرار داشته باشد.

 

اهداف طراحی وب سایت اختصاصی

زمانی که افراد تصمیم به طراحی وب سایت اختصاصی می گیرند، اهداف بسیار متنوعی را در نظر دارند. برخی از مهم ترین و اصلی ترین این اهداف به صورت زیر می باشد:

 • یکی از مهم ترین اهداف برای طراحی وب سایت اختصاصی، افزایش فروش محصول یا خدمات می باشد. این امر در صورتی امکان پذیر است که میزان بازدیدکنندگان از وب سایت زیاد باشد.
 • یکی از اصلی ترین اهداف برای طراحی وب سایت اختصاصی، انجام عمل برندسازی می باشد. زمانی که افراد زیادی از وب سایت شما بازدید کنند، به مرور زمان عمل برند سازی انجام می شود و نام کسب و کار شما معروف می شود.
 • با داشتن وب سایت شما می توانید حس اطمینان و اعتماد را به مشتریان خود بدهید. آن ها نیز می توانند با خیالی آسوده اقدام به خرید از وب سایت شما کنند.
 • شما با طراحی وب سایت اختصاصی ، می توانید با سرعت بیشتر و به صورت راحت تر محصولات و خدمات خود را به همگان معرفی کنید.
 • یکی از دیگر از اهداف برای طراحی وب سایت ، معرفی کسب و کار به تمام افراد در هر منطقه ای که هستند، می باشد. با طراحی وب سایت اختصاصی شما محدودیت زمانی و مکانی ندارید.
 • یکی از اهداف مهم برای طراحی وب سایت به شکل اختصاصی، ایجاد حس برتری و پیشرفت بیشتر نسبت به رقبای قدیم و جدید می باشد. زیرا شما مشتریان بیشتری را به خود جذب می کنید. این مشتریان می توانند به صورت حضوری و غیر حضوری باشند و اعتبار شما رو افزایش دهند.
 • افراد می توانند به وسیله ی آمارگیری از مشتریان وب سایت خود، برنامه ریزی بلند مدت و کوتاه مدت برای خود داشته باشند و با برنامه ای دقیق تر مسیر پیشرفت کسب و کار خود را طی کنند.
 • تسهیل خرید برای مشتریان، یکی از مهم ترین اهداف در زمینه ی طراحی وب سایت اختصاصی است. مشتریان می توانند در خانه و از طریق اینترنت به راحتی اقدام به خرید محصولات مورد نظر خود کنند. حتی در صورت نیاز می توانند از مشاوران مربوطه کمک بگیرند.

 

مزایا و معایب طراحی وب سایت اختصاصی

طراحی وب سایت اختصاصی اگر به صورت حرفه ای و تخصصی انجام شود می تواند مزایای بسیار زیادی برای صاحبان کسب و کار داشته باشد. تنها کافی ست طراحی وب سایت را به گروه های حرفه ای مانند شرکت فناوران ایما بسپارید. از مهم ترین مزایای طراحی وب سایت اختصاصی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • یکی از مهم ترین مزایای وب سایت های اختصاصی نداشتن محدودیت زمانی و مکانی می باشد. افراد می توانند به راحتی از ظرفیت بی انتهای اینترنت برای فروش محصولات و خدمات خود استفاده کنند. مشتریان شما در هر زمان و در هر مکانی که باشند می توانند به راحتی از شما خرید کنند.
 • شما می توانید به راحتی و با سرعت زیاد محصولات جدید خود را در وب سایت خود قرار دهید تا مشتریان به راحتی با آن ها آشنا شوند.
 • با طراحی وب سایت اختصاصی شما می توانید با اطمینان خاطر اقدام به فروش کنید. زیرا در این وب سایت ها از تکنولوژی های به روز دنیا استفاده شده است و بسیار مورد اطمینان هستند.
 • صاحبان کسب و کار به راحتی می توانند مشتریان اصلی خود را پیدا کنند و توجه و تمرکز بیشتری به آن ها داشته باشند.

با طراحی درست وب سایت صاحبان کسب و کار می توانند مشتریان خود را به صورت چشمگیری افزایش دهند.

اگر بخواهیم معایبی را در کنار مزایای بیشمار وب سایت های اختصاصی بیان کنیم، می توانیم به هزینه ی بیشتر طراحی وب سایت های اختصاصی اشاره کنیم. بدون شک کیفیت بالا و کارآمد بودن این سایت ها که کاملاً مطابق با سلیقه ی شما می باشد، هزینه ی بیشتری را نیز به همراه دارد.

نمونه طراحی وب سایت اختصاصی

نمونه کار طراحی وب سایت اختصاصی فناوران ایما

 

دریافت جدیدترین

واتس اپ فناوران ایما تماس با فناوران ایما>