درباره فناوران ایما

گروه فناوران ایما

هدف ما

جلب رضایت مشتری

گروه فناوران ایما چگونه شروع کرد؟

گروه فناوران ایما در سال 1388 فعالیت خود را با نام تجاری هیراد آغاز کرد و سپس در سال 1399 با نام پیشرو فناوران ایما به ثبت رسید و تا به امروز درکنار مشتریان خود در حال فعالیت می باشد. فناوران ایما به مشتریان خود اطمینان می‌دهد که از تمام توان برای انجام درخواست ها و سفارشات ارائه شده استفاده نماید و به بهترین شکل طبق سلیقه مشتری و استانداردهای جهانی آن را تحویل مشتری دهد. 

دپارتمان شبکه و VOIP :

دپارتمان شبکه یکی از اولین بخش های گروه فناوران ایما بود که از سال 1388 خدمات مرتبط به آن ارائه میشود. در دپارتمان شبکه، تیم فناوران ایما همواره در تلاش هستند تا بتوانند در سریعترین زمان ممکن بهترین خدمات  را به شما عزیزان ارائه دهند.

دپارتمان طراحی وب سایت و نرم افزار :

دپارتمان طراحی سایت گروه فناوران ایما با توجه به نیاز روز افزون بازار، از سال 1392 به مجموعه ایما اضافه شد و با تلاش های تیم متخصص بخش طراحی وب سایت ، امروز توانسته ایم نمونه کارهای خاص و حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت و مشتریانی راضی داشته باشیم. و اینک خدماتی همچون موارد زیر را ارائه می دهیم:

1. طراحی و راه اندازی انواع وب سایت فروشگاهی و شرکتی

2. پشتیبانی و نگهداری فایل ها و پایگاه داده وب سایت

3. تامین امنیت وب سایت با بهره گیری از فریمورک لاراول و الگوریتم های امنیتی بروز

4. بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو (سئو)

5. دیجیتال مارکتینگ جهت بهینه سازی و افزایش فروش

تیم برنامه نویسی گروه فناوران ایما بعد از شروع فعالیت خود در زمینه طراحی وب سایت همزمان فعالیت خود در زمینه طراحی و تولید نرم افزار هایی که به مکانیزه کردن کسب و کارها کمک میکند آغاز کرد و همواره هدف خود را بهبود کیفیت این نرم افزارها قرار داده است.

دپارتمان گرافیک :

مطمئنا تمامی دپارتمان‌های ذکر شده نیاز غیر قابل انکاری به طراحی گرافیک دارند، لذا تیمی متشکل از طراحان حرفه ای آماده‌اند تا تمام موارد مورد نیاز دپارتمان‌های دیگر جهت طراحی تصاویر و کارهای گرافیکی دیجیتال و غیر دیجیتال را به بهترین نحو انجام دهند. و در نهایت سرعت ارائه خدمات را دو چندان کنند.

سخن مدیریت گروه فناوران ایما :

ما در گروه فناوران ایما هموراه در تلاش هستیم تا بهترین تجربه همکاری را با مشتریان مان داشته باشیم و جدای از یک رابطه کارفرما و مجری بتوانیم دوستی و همکاری نزدیکی با مشتریان خود ایجاد کنیم. اینجانب بی صبرانه منتظر برقراری ارتباط با شما عزیزان هستم تا از تجربیات و پیشنهادات شما عزیزان استفاده کامل را در پیشبرد اهداف گروهمان و پروژه هایمان ببریم.

 

12

سال تجربه

100

پروژه تکمیل شده

12

نیروی متخصص

5

سرویس موفق

آسا پزشکی پارس

همیشه به دنبال مجموعه ای برای انجام و ارائه خدمات بودیم که تمامی موارد را به طور کامل صفر تا صد اجرا کنند. فناوران ایما تمامی کارهای وب سایت را در قالب یک پروژه اجرا میکند.

آسا پزشکی پارس
رادیولوژی فرمانیه

نظم، دقت و ارتباط مناسب با مشتری از مزیت های مهم کار با گروه فناوران ایما از نظر ما هست و مجموعه ای کامل هستند.

رادیولوژی فرمانیه
مریمی گلد

همیشه میخواستم با مجموعه ای آی تی کار کنم تا در هر زمان در دسترس باشند و امکاناتی که نیاز دارم در سایت پیاده کنم را به سرعت اجرا کنند.

مریمی گلد
FcGroup

ارتباط کارفرما با تیم طراح آن هم زمانی که هر طرف در کشوری جداگانه قرار دارند بسیار سخت است ولی با راهکارهایی که فناوران ایما ارائه داد به راحتی میسر شد.

FCGroup
چاپ و طراحی مشکین قلم

این که در زمینه کاری خودت بتونی شرکتی رو پیدا کنی تا با نظم و طراحی دقیق به همون طرحی که در ذهن داری برسی واقعا کار پیچیده ای هست ولی با فناوران ایما این کار به راحتی انجام شد.

مشکین قلم

مراحل انجام کار

مراحل انجام و اجرا پروژه ها در فناوران ایما

1

دریافت اطلاعات مشتری

2

ارسال طرح اولیه برای کارفرما

3

تایید طرح اولیه توسط کارفرما

4

جلسه حضوری و عقد قرارداد

5

طراحی و برنامه نویسی پروژه

6

آپلود پروژه روی هاست

7

دریافت تغییرات طرح از کارفرما

8

رفع تغییرات و تحویل پروژه

دریافت جدیدترین

واتس اپ فناوران ایما تماس با فناوران ایما>