طراحی وب سایت شرکتی

طراحی وب سایت شرکتی

طراحی وب سایت شرکتی

به دلیل پیشرفت روز افزون استفاده از اینترنت، بهترین راه معرفی یک شرکت و خدمات و کالاهای ارائه شده توسط آن، طراحی یک وب سایت شرکتی حرفه ای است. در این وب سایت می توانید کلیه ی اطلاعات مورد نیاز یک کالا از جمله مشخصات ظاهری به همراه عکس، قیمت و نحوه ی دسترسی به این محصولات را قرار دهید تا سطح وسیعی از افراد قدرت دیدن آن را داشته باشند.

 

مزایای طراحی وب سایت شرکتی:

۱- یک وب سایت خوب و شایسته، زیباترین ویترین از شرکت شما در فضای آنلاین است

۲- عدم نیاز به تیم فروش و ویزیتور

۳- افزایش اعتبار شرکت و اعتماد مشتریان

۴- مقرون به صرفه ترین راه تبلیغات نسبت به بیلبورد و تلوزیون و غیره

۵- برتری نسبت به سایر رقبا

۶- تبدیل شدن به یک برند معتبر با بالارفتن بازدیدها

۷- قرارگیری ۲۴ساعته اطلاعات محصولات در دسترس عموم

 

هدف از طراحی وب سایت شرکتی:

وقتی برای یک شرکتی سایتی مفید و بهینه طراحی میگردد و توسط موتور جستجوگر گوگل شناخته میشود در واقع کار برای شرکت و برای کسی که در گوگل به دنبال کالا و خدمات مورد نظرش میگردد راحت تر شده و این خرید و فروش بی واسطه برای هر دو طرف دربردارنده ی سود است. طراحی سایت برای شرکت هزینه ی زیادی در برندارد در عین اینکه سود زیادی را به سمت شرکت سرریز میکند.

مجموعه ی فناوران ایما با رعایت کامل قوانین سئو، برای طراحی یک سایت حرفه ای و بی نقصی در کنار شماست. با اعتماد به گروه ما، بهتر دیده خواهید شد.

 

نکات مربوط به طراحی سایت شرکتی:

* سایت های اماده، مانند یک وب سایت تخصصی قدرت جذب را ندارد، پس پیشنهاد ما به شما انتخاب یک سایت تخصصی است.

* از توضیحات بیش از اندازه خودداری کنید تا کاربر سریع به هدفش برسد.

* گرافیک سایت باید به گونه ای باشد که سبب اذیت چشم و خستگی کاربر نگردد و اگر مدت زیادی قصد مطالعه ی اطلاعات  را دارد از رنگ و طراحی صفحات لذت ببرد.

* اطلاعات شرکت را در بخشی تحت عنوان تماس با ما قرار دهید تا راه ارتباطی میان شما و مشتری برقرار باشد و اینگونه جلب اعتماد کنید.

* تمام اطلاعات لازم درباره ی خدمات خود را درج کنید.

* اگر قادر به ارائه ی نمایندگی هستید در سایت شرایطش را بیان کنید.

* برای جذابیت سایت یک گالری طراحی کنید و عکس و فیلم هایی از شرکت، خدمات، محصولات، کاربرد و نحوه ی استفاده و سایر موارد دیگر را در آن قرار دهید.

* ایجاد صفحه ی اخبار شرکت برای ارائه اطلاعات، جشنواره ها، تخفیفات و سایر موارد.

* امکان خرید آنلاین و داشتن روش های مختلف پرداخت برای آسایش و رفاه مشتری.

گروه فناوران ایما قادر به اعمال تمام این موارد و سایر موارد مربوط به فعالیت شرکت در طراحی سایت مورد نظر شماست. برای مشاهده ی موفقیت ما در این حرفه به نمونه کارهای ما در سایتمان مراجعه کنید.

 

مراحل طراحی وب سایت شرکتی:

۱- گفتگو با شرکت کارفرما و تعیین نیازهای وی در طراحی سایت

۲- بررسی طرح اولیه و تایید آن

۳- شروع طراحی و انجام برنامه نویسی و کارهای گرافیکی لازم (و یا استفاده از سایت ساز ایما و انتخاب قالب آماده سایت شرکتی )

۴- ارائه ی نسخه ی آزمایشی به شرکت و ایجاد تغییرات احتمالی توسط آن

۵- رفع ایرادات و بارگزاری وب سایت طراحی شده در محیط اصلی

در تمام مراحل طراحی سایت مورد نظرتان می‌توانید با گروه فناوران ایما همراه باشید و بر روی قسمت های مختلف طراحی اعمال نظر کنید تا به نتیجه ی دلخواهتان برسید.

 

بهینه سازی سایت شرکتی با قوانین سئو:

گاهی مشتری برای یافتن محصول مورد نظرش در گوگل جستجو می‌کند. اگر در طراحی سایت، قوانین سئو رعایت شود باعث میگردد اطلاعات شرکت در نتایج اولیه ی جستجو نمایش داده شود و این امر برای بسیاری از شرکت ها بسیار حائز اهمیت است.

میتوانید نمونه کارهای  طراحی سایت شرکتی ما را، با توجه به نوع فعالیتتان، در سایت فناوران ایما ملاحظه کنید و در صورت رضایت به ما افتخار همکاری بدهید.

 

زمان لازم برای طراحی وب سایت شرکتی:

برای طراحی یک سایت اختصاصی نمیتوان زمان دقیق تعیین کرد چرا که به امکانات و محتوایی که کارفرما نیاز دارد بستگی دارد که ممکن است بین ۳ تا ۸ هفته به طول انجامد (البته لازم به ذکر است که با طراحی سایت از طریق سایت ساز ایما، با انجام چند مرحله ساده، به راحتی و با سرعت زیاد وب سایتتان آماده خواهد شد)

 

دلیل بهره گیری از متخصص طراحی سایت شرکتی:

ما برای انجام هر هدفی به دنبال متخصص انجام آن هستیم. همانطور که برای تعمیر خودرو به یک تعمیرکار احتیاج داریم برای داشتن یک سایت حرفه ای باید نظارت متخصص طراحی سایت وجود داشته باشد. اگر خودتان بدون دانستن علم این کار اقدام به طراحی کنید ممکن است تا رسیدن به موفقیت، وقت و هزینه ی هنگفتی را هدر دهید پس عاقلانه ترین کار این است با کمک یک مشاور طراحی سایت، زودتر و مقرون به صرفه تر به اهداف خود برسید.

گروه مشاوران فناوران ایما با سابقه ای درخشان، در ارائه ی راه حل مناسب و اطلاعات کاربردی تا رسیدن به یک سایت ایده آل و حرفه ای در خدمت شماست و همچنین پس از طراحی وب سایت شما با پشتیبانی مادام العمر سایت شما، همراهتان می‌ماند.

 

دریافت جدیدترین

واتس اپ فناوران ایما تماس با فناوران ایما>