طراحی و توسعه نرم افزار

طراحی و توسعه نرم افزار

نرم افزار در اصل یک مجموعه از برنامه های کامپیوتری است که با تحلیل و پردازش داده های ارسالی از سمت کاربر آن را به مجموعه اطلاعات قابل درک تبدیل می کند. به عبارت ساده تر نرم افزار وسیله ارتباط کاربر با سخت افزار برای گرفتن خروجی می باشد. با پیشرفت اینترنت و نیاز به برنامه های آنلاین امروزه نرم افزارهای تحت وب به بازار ارائه شده اند.

مزایای استفاده از نرم افزارها در کسب و کار

امروزه در تمامی کسب و کارها رقابت بسیار زیاد شده و برای پیروزی در این رقابت و جلو بودن از سایر رقبا بهتر است با استفاده از تکنولوژی و علم روز همیشه به روز باشیم. نرم افزار های مختلف در زمینه کسب و کار، بسیار به ما کمک می کند تا بتوانیم در کار خود مسلط باشیم و بهترین تصمیم را بگیریم.

استفاده از تعداد این نرم افزار ها مهم نیست مهمتر این است که شما برنامه هایی را که متناسب با شرایط کاری تان است و مدیریت کسب و کارتان را ساده تر و بهتر می کند استفاده کنید. به طور مثال با استفاده از نرم افزارهای مالی در کسب و کارتان می توانید اطلاعات کاملا مفید از درآمد و هزینه های شرکت یا کار خود داشته باشید. همچنین با دادن اطلاعات خام به نرم افزار مانند قیمت خرید و فروش و تعداد دارایی هایتان می توانید اطلاعات بسیاری را در بازه ی زمانی دلخواه خود داشته باشید. یا با داشتن اطلاعات مشتریان در نرم افزارهای ارتباط با مشتری(CRM) می توانید به راحتی همه ی ارتباطات خود را با مشتریان بالقوه، احتمالی و موجود در کسب و کار خود را مدیریت کنید.

نرم افزارهای تحت وب

امروزه با پیشرفت حاصل از تکنولوژی کامپیوتری نرم افزارهای بسیاری در زمینه های مختلف تهیه شده اند که توسط شرکت های مختلفی ارائه می شوند. این نرم افزارهای کاربردی در دو صورت تحت ویندوز و تحت وب ارائه می شوند. برای استفاده از نرم افزارهای تحت ویندوز حتما باید از یک فایل نصبی که می توان بصورت دانلود و یا DVD تهیه کرد، استفاده کرد بدین صورت که باید آن فایل را بر روی ویندوز نصب و سپس استفاده کرد. اما  طراحی و توسعه  نرم افزارهای تحت وب طوری است که نیاز به نصب برنامه ندارند و شما می توانید با استفاده از یک مرورگر مثل گوگل کروم یا فایر فاکس به این برنامه ها را وصل و مورد استفاده قرار دهید.

n

دریافت جدیدترین